Login Area

Close Login

Prihlásiť sa | Registrácia

Nie si študent VŠ a chceš ísť do USA?

Nie si študent VŠ a chceš ísť do USA?

  • Napísané:
  • 10. 2. 2014 23:17

     Vycestovať do USA ako denný študent VŠ je naozaj ľahké. Ale čo ak už nie si študent? Presne pre teba máme v ponuke H2B pracovné víza. Jedinečná šanca zlepšiť si životopis, legálne pracovať v USA pol roka a v neposlednom rade užiť si leto na 110 % !

     Máme pre teba aj zlé správy. Obsadzujeme najmä pozície „supervisor“ a „pool manager“. Pre tieto pozície je potrebné mať dobrú úroveň angličtiny a predchádzajúce skúsenosti s prácou plavčíka. Ak si už pracoval v USA na inej pozícii, nič sa nedeje – tvoje šance nie sú stratené (stále je šanca, že zamestnávateľ bude na H2B víza obsadzovať aj pozíciu "lifeguard"). Podmienkou na získanie H2B víz je, aby si do USA vycestoval do 15.05.2014 a ostal tam pracovať aspoň do 15.09.2014. Na druhej strane, tvoja minimálna hodinová mzda bude 9,90 USD (14,85 USD na hodinu za nadcasy).

     Pohovor priamo s americkým zamestnávateľom Premier Aquatics bude už 27.2.2014 v Banskej Štiavnici. Rezervuj si svoje miesto na pohovore už teraz – nič ťa to nestojí. Registruj sa na www.jobinusa.sk a do poznámky uveď H2B víza a tvoje predošlé skúsenosti s prácou v USA!