Login Area

Close Login

Prihlásiť sa | Registrácia

O práci plavčíka

Všetkým plavčíkom prajeme

krásne leto 2018 v USA Cool

 

 

 

Práca plavčíka je veľmi jednoduchá a nenáročná. Je to ideálnapozícia ak sa chystáš do USA (nielen) po prvýkrát alebo si sám a nikto z kamošov nechce s tebou spoznávať svet. Zažiješ kopu zábavy, spoznáš nových ľudí a v neposlednom rade uvidíš ako to vyzerá za veľkou mlákou. Do USA by si mal priletieť do 25 mája 2018 (preferovaný dátum, avšak udeľujeme aj výnimky) a ako plavčík musíš pracovať najmenej do 3. septembra 2018 (tento dátum je povinný). 

Základnou a prvoradou povinnosťou plavčíka je dbať na bezpečnosť návštevníkov, či už vo vode alebo v tesnej blízkosti bazénov. Okrem toho, budeš musieť udržiavať bazén a jeho okolie čisté, kontrolovať chemický stav vody (Chlór, PH) a iné.

Myslíš si, že nie si dobrý plavec?  Nemusíš sa báť, ty budeš plavčíkom na bazéne, nie na otvorenom mori. Väčšina bazénov nemá väčšiu hĺbku ako 1,5 metra. Aj napriek tomu od teba očakávame, že zaplávaš aspoň 3x100 metrov. Pred odletom do USA absolvuješ kurz plavčíka, kde získaš certifikáty Amerického červeného kríža. Viac o kurze plavčíka získaš TU!

O ubytovanie sa starať nemusíš, všetko za teba vybaví tvoj zamestnávateľ.  Ak priletíš do USA po 16.6.2018, cena za ubytko je 1440 USD (za celé leto) a ak priletíš do US pred 16.6.2018, za ubytovanie zaplatíš 1800 USD (za celé leto) - dopredu ale nič neplatíš, poplatok za ubytovanie sa ti strháva z výplaty. Budeš bývať maximálne 6 míľ od svojho bazéna, takže si kúpiš bicykel a ušetríš na lístkoch za metro/autobus. Pokiaľ prídeš do US koncom mája a budeš pracovať do 3.9.2018, získaš bonus 500 USD, zamestnávateľ ti preplatí čast nákladov na kurz plavčíka a budeš mať plavčícku uniformu zdarma!

Samozrejmosťou je odvoz z letiska na tvoj apartmán po prílete do USA. Chápeme, že si v USA po prvýkrát, a preto ti nechceme robiť zbytočný stres! 

Pozri sa, čo na prácu plavčíka hovorí Martin z Bánoviec nad Bebravou (vyspovedali sme ho v lete 2017 priamo na jeho bazéne v Leesburgu v štáte Virginia):