Login Area

Close Login

Prihlásiť sa | Registrácia

Poplatky

Všetkým plavčíkom prajeme

krásne leto 2018 v USA Cool

 

 

 

U nás nemáme čo skrývať - pozri si kompletné pracovné podmienky na leto 2018 TU. V tabuľke nižšie nájdeš kompletné poplatky, ktoré vynaložíš pred vycestovaním do USA. Počas leta nám už neplatíš žiadne poplatky a čo je najlepšie, ak prídeš do USA do 25.5.2018 a odpracuješ celé leto, zamestnávateľ ti vyplatí bonus 500 USD.

* Výška registračného poplatku platí do 31.3.2018.
** Suma poplatku v CKM rastie spravidla každý mesiac. 

PS: máme obmedzený počet pracovných miest, tak naozaj neváhaj s registráciou Tongue Out.

V cene kurzu je zahrnuté zapožičanie lifeguard manuálu a slovníka, CPR maska, píšťaľka, lifeguard mikina, vstup na bazén (uzavretý len pre účastníkov kurzu), pool operator informácie a malé prekvapenie. V cene kurzu nie je zahrnuté ubytovanie a strava. Pre kurzy plavčíka v Banskej Štiavnici je možné si dokúpiť ubytovanie a stravu (raňajky, obed, coffee break) za zníženú celkovú cenu 50 eur. 

V poplatku pre JOBinUSA agency máš zahrnuté:

- pohovor priamo so zamestnávateľom na Slovensku,

- službu "online životopis" + príprava na pohovor,

- predletová orientácia (záver kurzu plavčíka),

- asistenčnú pomoc pred a počas tvojho pobytu v USA (24 hodín denne 7 dní v týždni),

- asistenciu pri zakúpení letenky a poistenia,

- odporúčania, na čo myslieť pred odletom do USA, po prílete a po príchode domov (v online konte),

- prezentácia „pool operator“ na záver kurzu plavčíka.

Pred príchodom na pohovor, ktorý sa bude konať v mesiacoch február až apríl (piatok, sobota a nedeľa), si povinný uhradiť registračný poplatok pre JOBinUSA agency. Registračný poplatok vraciame v plnej výške, ak neprejdeš pohovorom, nezvládneš prekurz alebo v prípade nevycestovania do USA zo závažných zdravotných alebo rodinných dôvodov. Pozri našu garanciu vrátenia peňazí.

Poplatok za kurz plavčíka uhradíš pred kurzom plavčíka a v prípade, že neprejdeš tzv. prekurzom (kde si otestujeme tvoje plavecké schopnosti), poplatok za kurz plavčíka ti vrátime v plnej výške. Viac info o kurze plavčíka najdeš TU.

Aby sme to zhrnuli - v JOBinUSA agency platíš registračný poplatok + kurz plavčíka a zabezpečíme ti /perfektnú/ prácu a kurz plavčíka Wink. V CKM 2000 Travel, ktorá zabezpečuje celú vízovú agendu a má najlepšie ceny, platíš všetko ostatné (poplatok americkému sponzorovi + sevis, ambasádu, poistenie a letenku).